Drukarnia

Potrzebujesz wysokiej jakości druku cyfrowego lub wielkoformatowego?
Nasza agencja reklamowa to nie tylko graficy.

2_print

Posiadamy również świetnie wyposażoną drukarnię specjalizującą się w druku reklamowym i możesz być pewien, że zrobimy to profesjonalnie i najlepiej jak potrafimy. Dysponujemy rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości wydruki cyfrowe, wielkoformatowe i offsetowe nawet w ten sam dzień roboczy nie licząc offsetu. Stawiamy przede wszystkim na jakość i może to potwierdzić wielu naszych klientów.

Zaprojektujemy od podstaw i wydrukujemy dla Ciebie reklamę na wielu nośnikach. Robimy wizytówki, ulotki, plakaty, nadruki na cd/dvd, instrukcje, banery, systemy roll-up, laminowanie, naklejki, fototapety a także tablice reklamowe. Oklejamy samochody i witryny sklepowe, dostarczamy także pieczątki oraz inne usługi. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu poligrafii i reklamy. Sprawdź Nas a na pewno się nie zawiedziesz!

W naszej agencji pracuje zespół wyspecjalizowanych grafików, którzy przygotują ciekawe projekty graficzne spełniające Twoje oczekiwania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ustalając wytyczne razem z klientem. Wszystkie usługi świadczymy w przystępnej cenie zawsze dotrzymując terminów. Zamówienie często możesz odebrać jeszcze tego samego dnia.

Drukowaniem zajmujemy się od 2004 roku a nasze doświadczenie jest gwarancją jakości. Wprowadziliśmy wiele usług z zakresu reklamy i identyfikacji wizualnej rozwijając ofertę o nowe produkty. Z nami staniesz się widoczny na rynku.